Bollards
We are a leading Manufacturer of dadri pole light haritage bollard from Ghaziabad, India.
DADRI POLE LIGHT Haritage Bollard
Approx. Price: Rs 5,280 / PieceGet Latest Price
Product Brochure Product Details:
| Height | 1000 mm (3.3 ft) |
| Body Material | Mild Steel |
| Wattage | 18W |
| Usage/Application | Outdoor |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Model Name/Number | PTL-318 |
| Voltage | 220 V |
| Country of Origin | Made in India |
We are engaged in offering
PTL-318 Haritage Bollard to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.