Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Light Type | LED |
| Material | Mild Steel |
| Pole Height | 4 m |
| Power Rating | 18 W |
| Shape | Round |
| IP Rating | IP 65 |
| Brand | DPL |
| Usage/Application | Outdoor |
| Surface Finishing | Color Coated |
| Height | 3 mtr |
| Country of Origin | Made in India |
| Pole No | 799 |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Material | Mild Steel |
| Shape | Square |
| IP Rating | IP 65 |
| Usage/Application | Outdoor |
| Brand | DPL |
| Surface Finishing | Color Coated |
| Height | 6 mtr |
| Country of Origin | Made in India |
| Pole Number | 800 |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Light Type | LED |
| Material | Mild Steel |
| Pole Height | 4 m |
| Power Rating | 18 W |
| Shape | Square |
| IP Rating | IP 65 |
| Usage/Application | Outdoor |
| Brand | DPL |
| Surface Finishing | Color Coated |
| Height | 3 mtr |
| Country of Origin | Made in India |